Ahmet Vezir BAYCAR (15.10.2014 -15.06.2015)

1986 yılında Siirt'in Tillo ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Tillo ilçesinde, lise öğrenimini Siirt Lisesinde tamamladı. 2008 yılında Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü birincilikle bitirdi. Aynı üniversitede Kamu Yönetimi Ana Bilim Dalı alanında yüksek lisans öğrenimine devam etmektedir.
2010 yılında Maliye Bakanlığı'nın açmış olduğu Vergi Denetmen Yrd. sınavını kazarak memuriyete başladı. 2011 yılında 646 sayılı KHK ile Maliye Bakanlığına bağlı Vergi denetim Kurulunda Vergi Müfettiş Yrd. Olarak atandı. 2012 yılında İçişleri Bakanlığı'nın açmış olduğu Kaymakam adaylığı sınavını kazanarak Siirt Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği görevine intisap etti.
Adaylık sürecinde Siirt ilinde İl Merkez Stajı, Sakarya-Kocaali ve İzmir-Seferihisar'da Kaymakam refikliği, Bolunun Göynük ve Mudurnu ilçelerinde Mülkiye Teftiş Stajını tamamladı. Sayın Kaymakamımız Ankara'da 4,5 aylık Yabancı dil eğitiminden sonra 1 yıl süreyle İngiltere'nin Liverpool kentinde 'University of Liverpool' da İngilizce dil eğitimi alıp İngiliz İdari Sistemi üzerinde çeşitli inceleme ve araştırmalarda bulundu
08.10.2014 tarihide Tokat'ın Pazar İlçesine Kaymakam Vekilliği görevine başladı.
Kaymakamımız iyi seviye de İngilizce ve Arapça bilmektedir.




-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Sinan BAŞAK (02.03.2012-14.09.2014)

1980 yılında İstanbul'da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul'da tamamladı. Karadeniz Teknik Üniversitesi İktisat bölümünden 2003 yılında mezun oldu. 2006 yılında başladığı Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı Vergi Denetmenliği görevinden 2009 yılında ayrılarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti. Düzce Kaymakam Adayı olarak başladığı görevi süresince Adana teftiş stajı, Çerkeş kaymakam refikliği, Atkaracalar ve Yomra kaymakam vekilliği yaptı. Yurtdışı dil eğitimi için 1 yıl Amerika Virginia'da bulundu.

Kaymakamlık kursunu başarı ile tamamlayarak Tokat-Pazar Kaymakamı olarak Görev yapan ve 29.09.2014 tarihinde Aydıncık Kaymakamı olarak görevedevam etmekte olanSinan BAŞAK evli olup, 2 çocuk babasıdır.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Murat ÖZTÜRK (01.09.2011-01.03.2012)





-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Olgun ÖNER (06.04.2008-29.08.2011)

1980 yılında Elazığ'da doğdu. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Elazığ'da tamamladı. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nden 2002 yılında mezun oldu. 2003-2005 yılları arasında Türk Telekomünikasyon A.Ş. Genel Müdürlüğünde Uzman Yardımcısı olarak görev yaptı. 2005 yılında Adana Kaymakam adayı olarak başladığı Mülki idare mesleğinde, Akören ve Yalıhüyük Kaymakam vekilliklerinde bulunduktan sonra İngiltere'de Exeter üniversitesinde 1 yıl süreyle yabancı dil eğitimi gördü ve yönetim sistemleri üzerine çalışmalarda bulundu. Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Yönetimi Anabilim Dalında Yüksek Lisans eğitimini tamamladı.Kaymakamlık kursunu başarı ile tamamlayarak 2008-2011 yılları arasında Tokat-Pazar Kaymakamı olarak görev yapan Olgun ÖNER, 29.08.2011 tarih ve 2011/646 sayılı müşterek kararname ile İlçemiz Kaymakamlığına atanmış olup, 14.10.2011 tarihinde ilçemizdeki görevine başlamıştır. Gülcihan hanım ile evli ve bir çocuk babası olan Kaymakamımız, iyi derecede İngilizce bilmekte ve geleneksel Ebru sanatıyla ilgilenmektedir.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ömer BİLGİN (18.10.2007-25.03.2008)

1979 yılında Trabzon'un Sürmene ilçesinde doğan Ömer BİLGİN; ilkokul, ortaokul ve lise eğitimini burada tamamlamıştır. Üniversite hayatına ilk olarak Çukurova Üniversitesi Mühendislik Fakültesi ile başlamışsa da daha sonra buradan ayrılarak 2000 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'ni kazanıp mesleğine esas teşkil eden öğrenim hayatına başlamıştır.

2007 yılında Trabzon Kaymakam adayı olarak başladığı Mülki idare mesleğinde, Antalya-İbradı ve Tokat-Pazar ilçelerinde Kaymakam vekilliğinde bulunduktan sonra 2010-2012 yılları arasında Kütahya-Çavdarhisar Kaymakamı olarak görev yapmıştır. 27.08.2012 tarihinde Gerger Kaymakamı olarak atanan Ömer BİLGİN, Ümmihan Hanım ile evli olup, İngilizce bilmektedir.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Ozan GAZEL (14.04.2006-18.10.2007)

1977 yılında Antalya da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Antalya da, Lisans öğrenimini ise Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinde tamamladı. Mülki İdare Amirliği mesleğine Antalya Kaymakam Adayı olarak başladı. Sırasıyla Gündoğmuş, Burdur/Kemer ve İbradı İlçelerinde Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulundu. İngiltere'nin Sheffield Şehrinde bir yıl süre ile Management English eğitimi aldı.Tokat/Pazar, Gümüşhane/Kürtün ve Niğde/Ulukışla Kaymakamlığının rdından07/08/2012 tarihli kararname ile Kelkit Kaymakamlığına atandı.Evli ve iki çocuk babasıdır.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Aydın TETİKOĞLU (08.11.2005-13.04.2006)

1964 yılı Malatya doğumlu olup ilk,orta ,lise tahsilini Mersinde tamamlamıştır.1988 yılında Mersin Maiyet memurluğuna atandı.3 yıllık Maiyet memurluğu süresince 6 ay Hassa İlçesinde Kaymakam vekili görevinde bulundu.1 yıl ingiltere de dil eğitimi almıştır.1991 yılında Yozgat-Aydıncık İlçesi Kaymakamlığına atandı ve sırasıyla Erzurum-Olur,Yüksekova,Karasu,Zile İlçe Kaymakamlığı görevinde bulundu.2006 yılından itibaren Kozan Kaymakamlığında görevini yürütmektedir.2004 yılında Japonya Uluslararası işbirliği ajansı tarafından Japonya da afet yönetimi ve eğitimi projesini katılmıştır.Evli ve 2 çocuk babasıdır.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Osman BİLGİN (01.04.2005-03.10.2005)

1978 yılında Trabzon İlinin Vakfıkebir ilçesinde dünyaya geldi. Lise öğrenimini Vakfıkebir ilçesinde tamamladı.1997 yılında İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Hisse Senetleri Piyasası Müdürlüğünde Brokerlik eğitimi aldı. 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Avukatlık stajı sonrası 1998-1999 yılları arasında 1 yıl Avukatlık yaptı. 2003-2005 yılları arasında Tokat- Pazar Kaymakamlığı, 2005-2007 yılları arasında Gümüşhane-Kürtün Kaymakamlığı, 2007-2010 yılları arasında Malatya-Kale Kaymakamlığı ve 1 yıl süre ile Malatya Vali Yardımcılığı,2010-2012 yılları arasında Aydın-Buharkent Kaymakamlığı görevlerinde bulundu. 06/08/2010 tarihli müşterek kararname ile Espiye Kaymakamlığına atanan kaymakamımız, halen bu görevini yürütmekte olup, İngilizce Öğretmeni İlknur BİLGİN ile evli ve bir kız bir erkek çocuk babasıdır.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Uğur KOLSUZ (30.03.2004-01.07.2004)

İlçemiz Kaymakamı Uğur KOLSUZ, 1967 yılı Elazığ doğumlu. İlk ve orta öğrenimini Elazığ' da tamamladı. 1991 yılında ODTÜ İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. Aynı yıl Ziraat Bankası Bankacılık Okuluna girerek, Bankacılık Uzmanı titri ile eğitimini tamamladı. Bu arada İçişleri Bakanlığı Kaymakamlık sınavını kazanarak, 1992 yılında İçişleri Bankalığına intisap etti. 1992 - 1995 Malatya Kaymakam Adayı,1995 - 1998 Burdur Altınyayla Kaymakamı,1998 - 2000 Erzincan Kemaliye Kaymakamı,2000 - 2003 Mardin Yeşilli Kaymakamı,2003 - 2004 Tokat Artova Kaymakamı,2004 - 2006 Giresun Keşap Kaymakamı,2006 - 2009 Bakanlık Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığındagörev yaptı.Şuan Uzunköprü Kaymakamı.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Osman BİLGİN (01.04.2003-29.03.2004)

1978 yılında Trabzon İlinin Vakfıkebir ilçesinde dünyaya geldi. Lise öğrenimini Vakfıkebir ilçesinde tamamladı.1997 yılında İstanbul Menkul Kıymetler Borsası Hisse Senetleri Piyasası Müdürlüğünde Brokerlik eğitimi aldı. 1998 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Avukatlık stajı sonrası 1998-1999 yılları arasında 1 yıl Avukatlık yaptı. 2003-2005 yılları arasında Tokat- Pazar Kaymakamlığı, 2005-2007 yılları arasında Gümüşhane-Kürtün Kaymakamlığı, 2007-2010 yılları arasında Malatya-Kale Kaymakamlığı ve 1 yıl süre ile Malatya Vali Yardımcılığı,2010-2012 yılları arasında Aydın-Buharkent Kaymakamlığı görevlerinde bulundu. 06/08/2010 tarihli müşterek kararname ile Espiye Kaymakamlığına atanan kaymakamımız, halen bu görevini yürütmekte olup, İngilizce Öğretmeni İlknur BİLGİN ile evli ve bir kız bir erkek çocuk babasıdır.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Mustafa KILIÇ (15.10.2001-04.11.2002)

Yozgat ili Kadışehri ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini aynı yerde tamamladıktan sonra, 1998 yılında Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Yozgat kaymakam adayı olarak göreve başladı. Sırasıyla Tokat'ın Pazar, Samsun'un Kavak ilçelerinde kaymakam vekilliği, Ordu'nun Korgan, Elazığ'ın Ağın, Kırıkkale'nin Yahşihan ve Antalya'nın Akseki ilçelerinde kaymakamlık yaptı. 11.08.2010 tarihinde Karataş kaymakamlığına atandı. Evli ve iki çocuk babasıdır.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Alİ ARSLANTAŞ (13.03.2001-22.09.2001)

Altınözü Kaymakamı Ali ARSLANTAŞ 1975 Kadirli Osmaniye doğumludur. İlk ve ortaöğrenimini Kadirli'de, lise öğrenimini Sakarya'da tamamladıktan sonra, 1999 yılında Ankara Üniversitesi, Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezun oldu. 2000 yılında Hatay Valiliği'nde Kaymakam adaylığı yaparak, Mülki İdare Amirliği mesleğine girdi. 2001yılında bir yıl süre ile İngiltere'de, İngilizce Dil Eğitimi aldıktan sonra; sırasıyla Tefenni (Burdur), Pazar (Tokat), Ulubey (Ordu) kaymakam vekillikleri ve Feke (Adana), Musabeyli (Kilis), Başkale (Van) kaymakamlıkları Amasya Vali Yardımcılığı görevlerinden sonra 2010 yazkararnamesiyle Altınözü Kaymakamlığına atandı. Harp Akademileri Komutanlığının 49. dönem öğrenimi, İngilizce (Üstün Başarılı Derece-356 Saat Süreli),

Hatice R. ARSLANTAŞ ile evli ve 3 çocuk babasıdır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Cemalettin DEMİRCİOĞLU (08.03.1999-16.09.1999)

27 Ocak 1972 tarihinde Reşadiye'de doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini burada tamamladı. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme bölümünden 1996 yılında mezun oldu.
5 Ocak 1999 yılında başladığı Kaymakam adaylığı döneminde Pazar, Yahyalı ve Bozkurt İlçelerinde Kaymakam Vekilliği yaptı. Yabancı dil düzeyini ve mesleki bilgilerini geliştirmek üzere dokuz ay Londra'da kaldı. 3 yıllık adaylık döneminde ayrıca Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nden 'Türkiye İçin Sürdürülebilir Enerji ve Çevre Politikaları' adlı tezi ile Yüksek Lisans Diplaması aldı. Kaymakamlık kursunun ardından sırası ile Karamanlı, Doğanyol, Karahallı, ve Doğubayazıt Kaymakamlıkları yaptı. Dr. Nermin Demircioğlu ile evli olup İpek ve İnci adında iki kız çocuğu babasıdır.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MURAT DİKBAŞ (07.09.1998-28.02.1999)











-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


ŞAHİN ARSLAN (19.12.1995-28.08.1998)

01.04.1969 tarihinde Erzurum-Hınıs'ta doğan Şahin ASLAN; 1991 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi'nden mezun oldu.

1992 yılında Bolu Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine başladı. Sırasıyla Tokat - Pazar, Rize-Çamlıhemşin, Elazığ-Kovancılar Kaymakamlığı ve Yozgat Vali Yardımcılığı, Hopa Kaymakamlığı, Milas Kaymakamlığı ve Bayramiç Kaymakamlığı görevlerinde bulundu.

Evli ve iki çocuk babası olan Şahin ASLAN iyi derecede İngilizce biliyor.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MUSTAFA ÇİÇEK (07.06.1993-19.12.1995)










-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zikri ŞAHİN (01.08.1988-10.08.1992)

1962 yılında Ordu'da doğdu. 1984 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümü'nden mezun oldu.

Ardından sırasıyla, Ordu Kaymakam Adayı, Tokat-Pazar, Karlıova, Kahta, Boğazlıyan ve Kayseri-Pınarbaşı Kaymakamlıkları, Amasya ve Tekirdağ Vali Yardımcılıkları görevinde bulundu. 15 Eylül 2008 tarihinden itibaren Konya Vali Yardımcısı görevini yürütmektedir.

İngilizce bilen Zikri Şahin, evli ve iki çocuk babasıdır.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------