5 Mayıs 2012 tarih ve 28283 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan ve Bakanlar Kurulu'nca 16/04/2012 tarihinde 2012/3073 sayı ile kararlaştırılan 'Ulusal ve Resmi Bayramlar ile Mahalli Kurtuluş Günleri, Atatürk Günleri ve Tarihi Günlerde Yapılacak Tören ve Kutlamalar Yönetmeliği' Ek-1 sayılı Başkent dışındaki İllerdeki tebrigat giriş sırası esas alınarak hazırlanmıştır.

 

PAZAR İLÇESİ PROTOKOL LİSTESİ

(Güncellenme Tarihi: 22 EKİM 2014)
 

 

S.N

GÖREVİ

ADI VE SOYADI

DAİRE TEL

FAKS

  1.  

KAYMAKAM

Sefa GÜLER

261 2001

261 2414

 

TBMM ÜYELERİ

 

 

 

  1.  

Tokat Milletvekili

Av. Zeyid ASLAN

0312-4205660

0312-4206953

  1.  

Tokat Milletvekili

Prof. Dr. Coşkun ÇAKIR

0312-4206164-65

0312-4206975

  1.  

Tokat Milletvekili

Av. Yusuf BEYAZIT

0312-4205678

0312-4206977

  1.  

Tokat Milletvekili

Kadim DURMAZ

 

0312-4206062-63

0312-4206959

  1.  

Tokat Milletvekili

Prof. Dr. Celil GÖÇER

0312-4206258

0312-4206979

 

MAHALLİN EN BÜYÜK KOMUTANI, GARNİZON KOMUTANI

 

 

 

  1.  

Garnizon Komutanı

Muammer TAŞDELEN-J. Üsteğmen-İlçe Jandarma Komutanı

261 2400

261 2002

 

BELEDİYE BAŞKANI

 

 

 

  1.  

Belediye Başkanı

Şerafettin PERVANLAR

261 2015

261 2023

 

ÜNİVERSİTE

 

 

 

  1.  

Pazar Meslek Yüksek Okulu. Müd.

Prof. Dr.
Nuray KIZILASLAN

261 4141

 

 

İLÇE GENEL KOLLUĞUNUN EN ÜST AMİRLERİ

 

 

 

10.

İlçe Jandarma Komutanı

Muammer TAŞDELEN

261 2400

261 2002

11.

İlçe Emniyet Amir V.

Ayşenur SAĞIR

261 3760

261 3069

 

İLÇE BELDE BELEDİYE BAŞKANLARI

 

 

 

12.

Üzümören Belediye Başkanı

İsmail KARAKAŞ

266 5005

266 5719

 

İKTİDAR PARTİSİ, ANA MUHALAFET PARTİSİ VE TBMM'DE GRUBU BULUNAN DİĞER PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLARI

 

 

 

13.

İktidar Partisi İlçe Başkanı

(Adalet ve Kalkınma Partisi)

Celal AKIN

 

 

14.

Ana Muhalefet Partisi ilçe Başkanı

(Cumhuriyet Halk Partisi)

H. İbrahim DOĞAN

 

 

15.

Mecliste Grubu Bulunan Siyasi Parti ilçe Başkanı (Milliyetçi Hareket Partisi)

Adnan DURAN

 

 

 

BAKANLAR KURULU KARARINDAKİ İMZA SIRASINA GÖRE BAKANLIKLARIN İLÇE TEŞKİLATINDAKİ BÖLGE VE İLÇE MÜDÜRLERİ

 

 

 

16.

İlçe Müftüsü

Mehmet KOÇ

261 2407

 

 

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI

 

 

 

17.

Sosyal Yardım. ve Dayanışma Vakfı Müdürü

Fuat SARIK

261 2676

 

 

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI

 

 

 

18.

Tapu Müdürü

Mahmut ŞEN

261 2408

 

 

ENERJİ VE TABİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI

 

 

 

  1.  

ÇEDAŞ Müdürü

 

 

 

 

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI

 

 

 

20.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü

Gökhan ZAHİD

 

 

 

S.N

GÖREVİ

ADI VE SOYADI

DAİRE TEL

FAKS

 

GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI

 

 

 

21.

Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü

Selami ADAŞ

261 2406

 

 

İÇİŞLERİ BAKANLIĞI

 

 

 

22.

İlçe Yazı İşleri Müdürü

İlhan DEMİRCAN

261 2403

 

23.

İlçe Özel İdare Müdürü

Nurettin TATLI

261 2015

 

24.

İlçe Nüfus Müdürü

Mutlu İNCİ

261 4311

2614311

 

 

 

 

 

 

MALİYE BAKANLIĞI

 

 

 

25.

İlçe Malmüdürü V.

Murtaza ERDOĞAN

261 2404

 

 

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI

 

 

 

26.

İlçe Milli Eğitim Müdürü

Gürsoy KIZILGÜL

261 2315

 

 

MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI

 

 

 

 

ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞI

 

 

 

27.

Orman İşletme Şefi

Öznur US

261 2427

 

 

SAĞLIK BAKANLIĞI

 

 

 

28.

İlçe Sağlık Müdürü

Uzm.Dr. Ayşe ÇINAR

261 4190

 

 

ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK, HABERLEŞME BAKANLIĞI

 

 

 

29.

PTT Müdürü

Mehmet BEKDOĞDU

261 2445

 

 

KAMU BANKALARININ MÜDÜRLERİ

 

 

 

30.

Ziraat Bankası A.Ş Pazar Şube Müdürü

Çetin PINAR

261 2039

 

 

TBMM'DE GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARTİ İLÇE BAŞKANLARI

(Alfabetik Sıraya Göre)

 

 

 

31.

Demokrat Parti İlçe Başkanı

Şahin ESER

 

 

32.

Demokratik Sol Parti İlçe Başkanı

Cuma KARA

 

 

33.

Saadet Partisi İlçe Başkanı

Yunis BÖLER

0546 226 11 36

 

 

İL GENEL MECLİS ÜYELERİ

 

 

 

34.

İl Genel Meclis Üyesi

İsmail KAYNAR

 

 

35.

İl Genel Meclis Üyesi

Ekrem BAYSAL

 

 

 

MESLEKİ KURULUŞLAR, BİRLİKLER

 

 

 

36.

Pancar Bölge Şefliği

Hüseyin KILINÇ

261 2011

 

37.

Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü

Servet GÜMÜŞAY

261 2024

 

38.

Ziraat Odası Başkanı

-

261 3011

 

39.

Esnaf ve Sanatkarlar Kefalet Kooperatifi Başkanlığı

Ali ABUR

261 2435

 

40.

Esnaf ve Sanatkarlar Odası

Ali ABUR

261 2435

 

41.

Sol Sahil Sulama Birliği Başkanlığı

Yaşar SOYLU

261 3748